E-Vize

 
       

Başvuru Takibi

Yeni Başvuru

E-posta aktivasyonu sonrasında e-posta adresinize gönderilen başvuru kodunu girerek başvurunuzun son durumunu öğrenebilir, tamamlanmamış başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yeni başvuru için tıklayınız.
Başvuru Kodu:
   
     

Gerekli Şartlar ve Belgeler Yardım
 • B.A.E E_VIZE uygulaması için, TC vatandaşı, TC Pasaport sahibi olmak ve Türkiye merkezli evrak temini gerekmektedir. Bu sebeple TC vatandaşı olmayan ve/veya yurtdışında yaşayan başvuru sahiplerinin başvuruları, uygulama kapsamı gereği işleme alınamamaktadır.
 • 105 usd vize ücret dekontlarınız, 15 gün içinde online vize başvuru sisteminde kullanılmalıdır. Aksi halde ödeme dekontunuz online vize başvuru sisteminde işleme alınmayacaktır.
 • BAE vize başvurusu için THY yolcularından başvuru aşamasında öncelikli bilet değil, Rezervasyon talep etmektedir. Vize onayınız gelince Biletleme işlemini yapmalısınız. Aksi durumda vizenizin yetişmemesinden THY A.O. sorumlu tutulamaz.
 • Vize müracaatında bulunan 18 yaş altı yolcularımızın öncelikle anne yada baba vize onayları alındıktan sonra vize başvuruları B.A.E onay makamına yönlendirilir. Çocuk-Bebek için tek başvuruları kabul edilmemektedir.
 • Eğer daha önce B.A.Emirliğine yapılan ziyarette ülkede 15 günden fazla kalınmış ise; yeni vize müracatı yapılabilmesi için ülkeden son çıkış tarihinden 30 gün geçmiş olmalıdır. B.A.E’de kalış için verilen vize süresinin aşılması halinde vize başvurusunda bulunan kişi yada kurum doğabilecek cezai ve hukuki tazminatlardan yükümlü olacaktır.
 • Vizeniz, onaylandığı tarih itibariyle ortalama 2 ay geçerlidir. Tek girişlidir. Net geçerlilik tarihi vize onayı üzerinde yer alacaktır. Vize başvurunuzun bu doğrultuda planlanarak yapılması gerekmektedir. BAE’de en fazla kalış süresi 29 gündür. B.A.Emirliğine giriş ve çıkışın THY ile yapılması zorunludur. B.A.E giriş ve çıkışın THY ile yapılması zorunludur.
 • B.A.Emirliği vizesi için yatırılan vize ücreti iade edilmemektedir.
 • B.A.Emirliği vize Başvurunuzu seyahat tarihinizden minumum 7 iş günü öncesinde yapmış olmanız gerekmektedir. Online vize uygulamamızdan Türk Hava Yolları ile Dubai ve Abu Dhabi’ye seyahat için geçerlidir.
 • Bebek-çocuk adına İBRANAME ebeveyn tarafından doldurulup, imzalanarak isim-soyisim kısmı bebek-çocuk adına olacak şekilde gönderilmelidir.Başvuru esnasında linkte yeni başvuru başlatıldığında, aktivasyon numarası belirtmiş olduğunuz mail adresinize sistem üzerinden otomatik gelecektir.
 • Henüz öğrenci olmayan bebek-çocuk başvuruları; başvuru panelinde, Öğrenci statüsü seçilerek yapılmalıdır. Başvuru esnasında öğrenci statüsünde istenen evraklar arasında yer alan fatura ve öğrenci belgesi yerine bebek-çocuk adına güncel tarihli ikametgah girişi yapılmalıdır.
 • Her başvuru sahibi için ayrı ve münferit vize başvurusu yapılır. Vize ödemesi de herkes adına ayrı yapılıp, Ödeme esnasında ödeme dekont açıklama kısmında başvuru sahibi isim/soy isim bilgisi yer almalıdır. B.A.Emirliği E-vize başvuruları hakkında tüm sorularınız için yazışma adresimiz evize@thy.com mail adresidir.

Vize Ücreti Banka Hesap Numaraları için tıklayınız.İbraname için tıklayınız.
Sık Sorulan Sorular

E-vize uygulaması hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
P2V